środa, 7 lutego 2018

#ZdrowaRadośćZycia #Kupiec #NaturalnieDoPracy Ambasadorka Kasza gryczana z sosem pieczeniowym i burakami

Czas na kolejne danie lunchowe od  Kupiec . Uwielbiam sos pieczeniowy zarówno ciemny jak i jasny. Wole także kasze, makarony i ryż niż ziemniaki. Do testów w etapie II ambasadorki Kupca dostałam dania lunchowe w 6 smakach . Dwa opisałam  już Tu i Tu. Dziś pora na 3 danie gryczaną z sosem pieczeniowym.
Zacznę że jest to danie :
-wegertariańskie
- bez glutaminianu monosodowego
- bez wzmacniaczy smaku
- bez substancji konserwujących
- bez barwników.

Kasza gryczana z sosem pieczeniowym i burakami jest ....chyba najsłabszym z tych dan które otrzymałam. Owszem smakuje ok , jest dość syte i smaczne ale mi nie podeszło. Może dlatego że inne dania (z tych które otrzymałam) są od tego akurat dużo lepsze a może po prostu sos z kaszą gryczaną akurat nie smakował. Może z kuskusem lub ryżem było by lepsze. Jednak mimo wszystko polecam , bo każdy ma swoje smaki i być może ktoś nie polubi innego a kasze gryczaną z sosem pieczeniowym i burakami tak .

Skład :
kasza gryczana prażona instant 76,6%, mąka pszenna preparowana, burak suszony 3,6%, aromaty naturalne, cebula czerwona, przyprawy (czosnek, pomidor, natka pietruszki, marchew, lubczyk, ziele angielskie), sól, cukier, mleko pełne w proszku, suszony koncentrat soku z cebuli. Może zawierać  orzechy arachidowe i inne orzechy, soję , sezam.


Masa netto: 70 g
Masa netto po przygotowaniu: ~ 200 g
Ilość wody: 130 ml

Zapraszam na stronę Kupiec
I smacznego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz