sobota, 3 lutego 2018

#ZdrowaRadośćZycia #Kupiec #NaturalnieDoPracy #Ambasadorka kuskus z serem i ziołami

Drugim daniem instant od Kupiec jest kuskus w sosie serowo-ziołowym. Co do sosu to podchodziłam do niego sceptycznie. Kuskus kocham od dawna. Smaczny i pożywny. Sosy serowo-ziołowe ...........hm zwykle trafiają się (mam na myśli te instant) mdłe i bez smaku.  Sanie Kupiec wręcz przeciwnie pachnie apetycznie i tak samo smakuje. Jak dla mnie duży + za duże kawałki warzyw. Tam widać brokuły jak małe kawałki (male bo pojemność kubeczka na większe nie pozwala, jednak w proporcji do kubeczka to dość duże). Jak dla mnie bardzo smaczne , pachnące danie w sam raz do pracy.

Składniki:
kuskus ( z pszenicy durum) 71,4%. mąka pszenna preparowana, warzywa suszone i liofilizowane 7,1% w zamiennych proporcjach (brokuły, cukinia, cebula, szparagi, natka pietruszki, szczypiorek), ser w proszku 5,1% (z mleka), sól, cukier, zioła 0,4%. hydrolizat białka sojowego (z rzepaku), mleko pełne w proszku, aromaty naturalne (w tym laktoza z mleka). Może zawierać orzechy arachidowe i inne orzechy, soję, sezam.

Danie ma zielony kolorek , co niektórzy mogą uznać za nudny w daniu (brak kolory np marchewki )  . Ale smak wynagradza :)
Polecam :)

Naturalnie do pracy:
-bez glutaminianu monosodowego
- danie wegetariańskie
- bez wzmacniaczy smaku
- bez substancji kosnserwujacych
- bez barwników

Danie :
- masa netto: 70g
- masa netto po przygotowaniu :~260g
- ilość wody 190 ml

Zapraszam na stronę (link na początku) Kupca by zapoznać się z daniami na lunch jak i innymi produktami , które polecam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz