czwartek, 28 września 2017

testy tusz avon

Całkiem niedawno na jednej stronie na fb było zgłoszenie poprzez aplikację do testów na tusz avon. Nie sądziłam że się uda ale często zgłaszam się do różnych takich kosmetycznych testów.
Kilkakrotnie używałam w przeszłości tuszy a avon i muszę przyznać się że pomyślałam sobie tusz jak tusz :)
I tu się pozytywnie zaskoczyłam. Tusz ma dość grubą szczoteczkę ładnie się aplikuje i daje efekt naturalnie długich rzęs nie pozostawiając efektu posklejania. Co prawda z bliska widać że rzęsy są podtuszowane ale z daleka można by pomyśleć że ktoś ma piękne długie rzęsy. Jak dla mnie jest idealny na co dzień ale i sprawdzi się do ostrzejszego makijażu.

Tusz ma jak dla mnie klasyczną szczoteczkę  gruba sprawiająca wrażenie że tusz mocno pogrubia a w efekcie wyszły mi naturalne rzęsy przedłużone lekko pogrubione.
przy zamkniętych oczach sprawia efekt długich naturalnych rzęs, specjalnie pomalowałam powieki kolorem by uwiecznić ze mam makijaż , który co prawda trochę stracił swój urok po całym prawie dniu :)Jak dla mnie tusz jest super na co dzień i z przyjemnością polecam głownie tym którzy wolą makijaż lekki z efektem pomalowanych ale nie posklejanych rzęs. Chociaż przy kilku warstwach (niektóre kochają nakładać kilak warstw czy to podkładów czy tuszu) ....u mnie opinia wydana po maks 2 warstwach :)  Polecam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz