czwartek, 21 września 2017

podpaski gentle day od Ambasadorka-kosmetyczna

Niedawno dostałam się do swojej pierwszej kampanii na  http://ambasadorka-kosmetyczna.pl/ . Do testów były dwa produkty wkładki higieniczne i podpaski firmy http://gentleday.pl/.
Przy rekrutacji wybrałam wkładki i do nich się dostałam. Przez pomyłkę osób pakujących otrzymałam jednak podpaski. Akurat miałam "te dni" więc na bieżąco przystąpiłam do testów otrzymanego produktu.
Pierwsze wrażenie . Paczuszka ładna z zamknięciem wielokrotnego użytku. Każda z 10 podpasek zapakowana oddzielnie.  Podpaski  zawierają pasek anionowy, który ma zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii. Nie zawierają chloru , środków zapachowych i  chemikaliów. Wg producenta są wykonane z materiałów ekologicznych. Tyle teoria.

Jeśli chodzi o podpaski to w praktyce są wygodne i chłonne. Nie powodowały u mnie ani podrażnień ani uczulenia a zdarzało się przy niektórych nawet znanych firm. Są cieniutkie  dość długie w mojej wersji. Dobrze się trzymają mimo że mają dość maleńkie "skrzydełka". Nie uwierają , praktycznie się ich nie czuje. Nie odlepiają się nawet po kilku godzinach (trzeba było sprawdzić na dłuższą metę , mimo iż ja wole zmieniać częściej ) Jedynym minusem jaki im dam jest to że skrzydełka zostają na bieliźnie podczas zmiany. Mimo małego minusa polecam produkt firmy gentle :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz