poniedziałek, 3 lipca 2017

balsam seria wzmacniająca botanicals fresh care loreal od wizaz

Ostatnim produktem, który dostałam do testów z http://wizaz.pl/ a jaki chciałam opisać jest balsam do włosów kuracja wzmacniająca z kolendrą. Opakowanie o pojemności 200 ml. Balsam ma konsystencję dość gęstą  dobrze się nakłada choć lekko spływa z włosów. Zapach ma świeży ziołowy jak cała seria z kolendrą. Nakładamy po umyciu na ok 2-3 min i spłukujemy.
Balsam zawiera 3 olejki:
- z nasion kolendry
- sojowy
- kokosowy.
Polecany jest do włosów delikatnych i osłabionych. Musze przyznać że po kilkukrotnym użyciu zauważyłam poprawę w kondycji moich włosów. stały się mocniejsze a ponieważ moje włosy się nie przetłuszczają tak szybko dla mnie seria jest rewelacyjna. Zwykle mam problem z przetłuszczającymi się włosami głownie u nasady , więc wszelkiego rodzaju balsamy czy odżywki a nawet szampony wzmacniające pogłębiały to. Tu jest inaczej. Średnio myje włosy min 3-4 razy na tydzień przy tej serii wystarczało umyć ok 2 razy :)
Podsumowując cała seria zasługuje na polecenie. I co najważniejsze nuta zapachowa serii jest spójna. zarówno szampon jak i balsam czy serum (i w 100 % jestem przekonana że maska też) maja identyczny zapach . Zdarzało mi się że szampon i maska czy balsam miały odmienne zapachy mimo że były z tej same serii. Dla mnie to zaleta bo zapach balsamu wzmacnia zapach szamponu a dla mnie jest świetny. Minusem jest natomiast pojemność. Balsam ma 200 ml natomiast szampon 400 ml. Różnica pojemności zmusza do zakupienia drugiego opakowania balsamu :)
POLECAM całą serię

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz