wtorek, 14 lutego 2017

#OptimaCardioPotasPlus #OptymalneWybory #Streetcom
Niedawno zoatsłam ambasadroką w kampani Streetcom i Optimacardio+potas

Do testów dostałam 4szt margaryny 400g

Pierwszą dostał mój tata, który nalezy do ciśnieniowców i to tych z lekami więć margaryna jest dla niego alternatywą "zwykłej".
Wg taty nie ma różnicy smakowej i prawie juz znikneła :) Czekam na tygodniowe efekty z pomiarami ciśniena jak to w praktyce przełożyło sie u niego. Nie narzekał a nawet mówił że ma stabilne tzn nie ma skoków jak wczesniej i mam nadzieję że to zasługa margaryny :)

Druga poszła w mój użytek tzn smażę na niej obiadki.
Margaryna nie jest przeznaczona dla dzieci do 5lat kobiet w ciąży i karmiących więc trzeba na to spojrzeć . U mnie dzieciaki przez jakiś czas beda mieć oddzielnie robionę obiady ale to dla mnie akurat nie stanowi problemu.
Margaryna Optima nie powoduje zmiany w smaku potraw. Nie ma wyczuwalnego posmaku margaryny jak to sie zdarzało czasem przy użyciu innej.
jeśli chodzi o kanapki to jak dla mnie smakuja tak samo jak z innymi margarynami. O ile ktos nie preferuje masła nie ma różnicy, przy przejściu z masła na maragrynę jest jednak lekka zmiana smaku :) dla mnie na + akurat
Zostało mi jeszcze 1 opakowanie do dyspozycji , jedno zostało rozdane i czekam na opinie osoby testującej.
Z czystym sumieniem polecam zakup maragryny Optimacardio+potas. Warta ceny :)
Potrawy są smaczne a i zdrowe bo zawierją sterole roślinne regulujace cisnienie krwi i obniżąjące nam poziom złego cholesterolu w organizmie :)
Ponieważ dziś walnetynki na obiad pichci sie spagettti zwykle robione na oleju dziś na margarynie Optimacardio+ptas i juz wiem że wyjdzie rewelacyjnie :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz