wtorek, 28 marca 2017

Preparat 3w1 Emotopic

Ostatnio udało mi sie dostać do testów na https://parenting.pl/ do testów preparatu 3w1.
Otrzymała mały zestawik i od razu pierwszego dnia dzieciaki wykąpały sie w "mlecznej wodzie" jak ją córcia nazwała.
Preparat ma lekka konsystencję lekkiego kremu nawilżającego i jest bezzapachowy.


 Preparat mozna stosowac na 3 sposoby :)
1. Rozrabiamy dwie miarki w szklance gorącej wody do uzyskania konsustensji rozwodnionego mleka :) stąd córcia nazwał kąpiel w mlecznej wodzie. Miarka i szklaneczka były dolączone do zestwu
2. jako preparat myjący pod prysznic.
3. Jako balsam do ciała lub do stosowania miejscowo w zalezności od potrzeby. Wypróbowałam każdy spoób :)
1. Córcia uwielbia kąpiel w mlecznej wodzie . Ponieważ głównie ona ma problem z sucha swędzącą skóra stosujemy go u niej. Po niecałym tygodniu zauważyłam że córcia mniej sie drapie. I nie wystąpiło zaczerwienienie i podrażnienie , które zwykle towarzyszyło gdy zaczynała sie drapać a my do konca w sumie nie wiemy co ja podrażnia. Dermatolog stwierdziła że najpewniej ma wrażliwą skórę i to jest gówna przyczyna, poniewąż alergie i inne typu azs wykluczono. Mielismy do 3rż problemy podejrzewano azs ale wyrosła z niego (dermatolog nazwała to dziecięcym azs czyli niedojżałością skóry dziecka które jeśli minie do 3rż to dziecko wyrośnie z tego) .Teraz mamy od czasu do czasu suchą podrażnina i swędzącą skórę. Do tej pory pomagał nam jeden krem przystosowany właśnie do swędzącej skóry skłonnej do azs łuszczycy .Obecnie mamy preparat 3w1 Emotopic i tak juz zostanie :)

2. preparatu uzywałąm na młodszym synku które nie ma w zasadzie wiekszych problemów ale zawsze raz na tydzień smarujemy kremem by pomóc skórze w nawilżeniu. Po jednym użyciu widać zmiane . Preparat ładnei sie rozporwadza , szybko wchłania co stanowi duży + bo dziecko mozna szybko po kąpieli ubrac nie ma potrzeby czekac na wchłonięcie sie. Moja skóa tez zmieniła sie po 35 rz i także mam problem z przesuszoną skóą i u mnie ewidentnie skóa zmieni sie po stosowaniu takm gdzie najbardziej doskwierało mi przesuszenie a także sędzenie złaszcza po kąpieli.

3. sposób to zastosowanie go jako emulsji pod prysznic i ta opcje wypróbowałam na sobie. podeszłam sceptycznie bo po kąpieli skóa nadal była sucha i wymagała nawilżenia ale po 2-3 uzyciach jest poprawa. Za to już po pierwszym użyciu zostałąm zaskoczona tym że skóa nie swędziała jak to zazwyczaj było po kąpieli, mimo że nie użyłąm wtedy balsamu jedynie preparat pod prysznic.
Polecam preparat 3w1 Emotopic,  tym którzy mają problemy z suchą , wrażliwą i podrażnioną skóą. Zwłąszcza dla maluszków.
http://emotopic.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz