sobota, 4 listopada 2017

Garnier czysta skóra 3w1 żel myjący+peeling+maseczka

Dziś chciałabym opisać żel myjący 3w1. Udało mi się załapać na jednej ze stronek na próbki żelu myjącego Garnier 3w1 , który ma zastosowanie jako żel myjący , peeling lub maseczka. Ponieważ ja mam próbki musiałam poszukać opisu opakowania w necie.
Żel to tubka o pojemności 150 ml w granicach ok 13-15 zł. Jak dla mnie wart swojej ceny :)

1 zastosowanie jako żel myjący:
zawiera cynk , który jest składnikiem redukującym sebum oraz ekstrakt z  Smithsonite (pochodna cynku) dzięki któremu redukujemy zanieczyszczenia i oczyszczamy skórę. Tworzy delikatna piankę którą spłukujemy wodą.

2 zastosowanie jako peeling :
żel zawiera naturalny pumeks (czuć drobinki ) dzięki któremu złuszczamy martwy naskórek. Okrężnymi ruchami masujemy okolice brody, czoła i nosa po czym spłukujemy wodą. Unikamy kontaktu z oczami ze względu na drobinki.

3 zastosowanie jako maseczka:
Nakładamy na skórę twarzy i czekamy ok 3-5 min aż maseczka zaschnie. Żel posiada glinkę , która posiada właściwości  łagodzące i absorbujące sebum.


Żel 3w1  jak dla mnie jest ok o ile nie stosuje się go często. Przesusza skórę mimo że mam mieszaną. Co prawda nie uważam tego za wade produktu a raczej nie jest dla mnie na co dzień idealny. Musze oprócz tego stosować jakiś krem nawilżający czy to na noc czy na dzień po użyciu go jako żelu.
Jak dotąd nigdy nie miałam takich problemów z żelami ale moja skóra wraz z wiekiem robi się właśnie strasznie sucha , wrażliwa i problematyczna jak ja to mówię "wymagająca". Za to ma bardzo dobre zastosowanie jako żel oczyszczający tu mogę powiedzieć że bardzo dobrze oczyszcza.  Polecam najbardziej osobom ze skłonnością do tłustej cery. bo do takiej żel jest przeznaczony. Z wad jeszcze bym dodała że ściąga skórę , przynajmniej w moim przypadku czego ja nie lubię dlatego po chwili muszę użyć kremu ale to bardziej dla odczucia komfortu niż z konieczności. POLECAM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz