piątek, 7 października 2016

plastry firmy Tesa Streetcom


Kampania z Streetcom i tesa to trzecia moja kampania. Tym razem do testów dostałam plastry montażowe i dwa rodzaje haczyków(montowanych na plastry). Haczyki dobrze sprawdzają się w kuchni i łazience, nie podpadają można na nich wieszać ręczniki czy ścierki ale też utrzymują np sitka czy nawet tłuczki do mięsa.
Jeśli chodzi o łazienkę to póki co trzymają się tam od ok tygodnie, nie odpadły a nie ukrywam że mam łazienkę bez dostępu do okien więc dość wilgotno i dają rade .
Plastry utrzymują obrazki w ramkach (oczywiście nie te wielkie i ciężkie) dekoracje dla dzieci typu aniołki oraz są idealne jeśli chodzi o rysunki dzieci boja córcia ciągle coś rysuje i chce by przylepić na ścianę. Taśma bezbarwna zostawia ślady , odrywa się wraz z farbą. taśmy tesa sprawdzają się tu idealnie. Córcia zadowolona ja mam czyste ściany a córcia co róż może podziwiać swoje dzieła :)
Plastry a dokładniej haczyki tesa sprawdzają się tez dobrze np w warsztatach gdzie ktoś coś potrzebuje powiesić a nie zawsze jest jaki i gdzie. Można  dość szybko coś bez problemu powiesić nie trzeba nic wbijać. i kombinować.
Plastry można tez wykorzystać np do starych obrazków na lodówkę gdzie magnes odpadł. Dawniej wyrzucałam teraz wystarczy magnes zastąpić plastrami i mamy dalej obrazki na lodówce czy nawet zdjęcia przyklejone. Dawniej do zdjęć używałam taśmy bezbarwnej i niszczyła zdjęcia. Teraz mogę miećc coś fajnego na lodówce bez ich niszczenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz